POPGUIDE® - CO TO JEST

POPguide

POPguide® to nie tylko całkowicie nowy rodzaj audioguide - to przede wszystkim rewolucyjny projekt, mający na celu uczynienie z audioguide demokratycznego, dostępnego dla każdego, narzędzia.

Koszty i warunki sprzedaży narzucane na obiekty chcące wyposażyć się w urządzenia audioguide, koszty dla zwiedzających, trudności w korzystaniu z niektórych typów audiguide lub też po prostu ich skomplikowanie i nieużyteczność przyczyniły się do obecnej sytuacji, gdy jedynie niewielki procent odwiedzających jest w stanie w pełni wykorzystać możliwości audioguide i skorzystać z oferowanych im informacji o miejscu w którym się znajdują.

Podczas gdy dla turysty zwiedzanie bez pełnego zrozumienia jest jedynie doznaniem mało intensywnym i niesatysfakcjonującym, dla gospodarza obiektu jest to podwójna przegrana – nie był w stanie przekazać gościom wyjątkowości swojej oferty, i pozostawił ich z minimum, lub wręcz z niczym, o czym można by rozmawiać po powrocie do domu.

Projekt POPguide® to propozycja wyposażenia w urządzenia audioguide większości ważnych, stanowiących atrakcje turystyczne, obiektów oraz wszystkich ich gości. W najprostszy i najbardziej dla wszystkich dostępny sposób – przyjazne i proste w obsłudze urządzenie, rozsądna i czytelna wycena oraz najniższe koszty.