TOGO® - CO TO JEST?

Togo1

ToGO® - zamiast wynajmować dlaczego nie sprzedawać?

Audioguide ToGO® to nowe narzędzie dla dla muzeów, wystaw, centrów historycznych czy miejsc turystyki kulturalnej. Tak jak każdy audioguide również toGO® jest urządzeniem elektronicznym, w którym można odtwarzać wcześniej zarejestrowane nagrania dotyczące wystawy, muzeum czy też nawet całej trasy zwiedzania po mieście.

ToGo® jest jednak urządzeniem, które jest nadzwyczaj proste - tak od strony technicznej jak i funkcjonalnej. To powoduje znaczne obniżenie jego kosztu, a tym samym klient chcący je użyć zamiast wypożyczać i oddawać po zwiedzaniu - jak w przypadku tradycyjnych adioguidów - może po prostu zabrać go ze sobą. Tym samym ToGo® stanowi doskonałą pamiątkę, którą odwiedzający zabiera ze sobą. Dzięki dowolnym nadrukom, które można na nim umieścić (logo firmy, zdjęcia, obrazy itp.) audioguide ToGo® staje się niezwykłym i jedynym w swoim rodzaju upominkiem.

Oprócz zastosowania w turystyce ToGO® może być także doskonałym gadgetem reklamowym dla wszelkiego rodzaju firm, które mogą na nim zamieścić swoją audio-prezentację. Urządzenia te mogą być także doskonałą formą prezentacji audiobook'ów czy dema nowego zespołu muzycznego.

Pliki audio w pamięci ToGO® nie są kompatybilne z żadnym innym czytnikiem audio i nie mogą być skopiowane, zmienione czy wymazane z urządzenia - tym samym zapewniona jest pełna ochrona praw autorskich przed osobami nieupoważnionymi.

Technologia audioguide ToGO® jest też wreszcie w pełni europejska: wymyślona i zaprojektowana we Włoszech a wykonana technologicznie w Finlandii.

Togo2