TOUR GUIDE - CO TO JEST?

VOX TOUR GUIDE SYSTEM® czyli radioguides® to jeden z wielu znaków firmowych i rozwiązań zastrzeżonych i opatentowanych przez VOX. Zapotrzebowanie turystyki zorganizowanej na usługi VOX systematycznie wzrasta, a korzystanie z systemów oprowadzania grupowego stało się dla wielu operatorów turystycznych nieodzownym aspektem ich działalności.

VOX TOUR GUIDE SYSTEM® służy do oprowadzania grupowego. Składa się on z bezprzewodowego  nadajnika z mikrofonem używanego przez przewodnika grupy oraz zestawu bezprzewodowych odbiorników ze słuchawkami dla wszystkich członków grupy. 

Tourguide Odbiornik 

Dzięki temu przewodnik może bez przeszkód porozumiewać się z grupą, przekazywać objaśnienia w sposób bezpośredni i selektywny, nie podnosząc głosu, nie przeszkadzając innym zwiedzającym i nie naruszając atmosfery i powagi zwiedzanego miejsca. Przeszkodą w komunikacji przestaje być również miejski hałas oraz rozproszenie uczestników grupy. Zarówno w obiektach muzealnych jak i sakralnych, coraz powszechniejszym staje się wprowadzanie obowiązku używania przez grupy zorganizowane urządzeń typu radioguides®.

Niewątpliwą zaletą VOX Tour Guide® jest także fakt, że nie wymagają one ładowania co 6-8 h - jak inne urządzenia tego typu dostępne obecnie na rynku. Nasze urządzenia zasilane są bateriami AAA oraz AA, czyli tzw. "paluszkami". Standardowo jeden zestaw baterii dla odbiorników wystarcza na ok. 7-10 dni, a dla nadajników - na ok. 4-5 dni.

Wykorzystanie w swojej pracy urządzeń VOX TOUR GUIDE SYSTEM® - w warunkach rosnącej konkurencji na rynku usług turystycznych - trudne jest do przecenienia: pozwala zaoferować klientom usługę o wysokim standardzie, w znaczącym stopniu podnosi jakość zwiedzania, poprawia percepcję turystów, czyni także bardziej komfortowymi warunki pracy samych przewodników i pilotów.

 

Urzadzenia Poziom

VOX TOUR GUIDE SYSTEM® to nowa jakość pracy przewodnika i większy komfort turystów!